ترکیب رنگ های مناسب برای ست کردن

[ad_1]

راهنمای ست کردن لباس, اصولی برای ست کردن لباس

بهترین ترکیب رنگ ها برای ست کردن

تعداد کمی از افراد به طور روزانه ریسک پوشیدن لباس های رنگارنگ را دارند. بسیاری از افراد به دلیل داشتن لباس در کار خود بیشتر به پوشیدن رنگ های خنثی عادت دارند، در حالی که بعضی ها نمی دانند که چه ترکیباتی با هم خوب به نظر می رسند. اما همه چیز پیچیده به نظر نمی رسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چندین ترکیب رنگ را به خاطر بسپارید که در هر نوع لباس بسیار عالی به نظر می رسند.

ما برای کسانی که هنوز از پوشیدن لباس های رنگارنگ ترس دارند، چند نمونه آورده ایم. حتی نمونه های بسیار خوبی از قطعات متضاد را که توسط افراد شیک و روزمره پوشیده شده اند، پیدا کرده ایم که از آنها الهام بگیرید!

زرد + آبی

ترکیب رنگ های اشباع زرد و آبی روشن جسورانه به نظر می رسد اما اگر سعی کنید سایه های پاستلی را با هم ترکیب کنید، بهتر به نظر می رسد. سایه های تیره، سایه های آبی و عمیق زرد نیز به نظر خوب می رسند.

ترکیب رنگ های مناسب برای ست کردن,ست کردن های مناسب

ست رنگ زرد و آبی

آبی + قرمز

اگر از نظر سطح اشباع یکسان باشند، می توان هر رنگ را با هم ترکیب کرد. به عنوان مثال، قرمز روشن و آبی روشن کاملاً مناسب به نظر می رسند.

راهنمای انتخاب لباس رنگی, ایده هایی برای رنگ های ترکیبی

ست آبی و قرمز/ مدل پالتو به رنگ آبی

آبی + سبز

رنگ های یک دما با یکدیگر خوب پیش می روند. به عنوان مثال سایه های گرم، سایه های آبی و سبز یا خنک تر از همان رنگ ها در کنار هم خوب به نظر می رسند.

ترکیب رنگ های زیبا,شیک ترین ترکیب های رنگی

ست کردن رنگ آبی و سبز

بیشتر بخوانید:  ست مانتو کرم

زرد + بنفش

تعداد کمی از مردم جرات پوشیدن ترکیب های بنفش و زرد را دارند. شاید به این دلیل باشد که لباس هایی که این رنگ ها را دارند، همیشه توجه را به خود جلب می کنند!

اصولی برای ست کردن لباس, رنگ های مناسب ست کردن

ایده برای ست کردن با رنگ زرد و بنفش

پاستیل آبی یا بنفش + صورتی کم رنگ

با ترکیبی از صورتی کم رنگ، بنفش و آبی می توانید به چهره های مطبوع و زنانه برسید.

ست کردن های مناسب,راهنمای ست کردن لباس

ست رنگ پاستیل آبی یا بنفش و صورتی کم رنگ

سبز + قرمز

سبز و قرمز در هنگام قرار گرفتن بسیار درخشان به نظر می رسند و به نظر می رسد یکی از متضادترین ترکیبات اطراف است.

ست رنگ های لباس, راهنمای انتخاب لباس رنگی

ترکیب رنگ سبز و قرمز

سبز + بنفش

در لباس هایی که در تصویر سمت چپ قرار داده شده است، رنگ ها بیشتر مات و تیره می شوند. در تصویر دوم، رنگ ها روشن تر و جذاب تر هستند. به لطف داشتن رنگ های اشباع مشابه، هر دو مجموعه بسیار زیبا به نظر می رسند.

ایده هایی برای رنگ های ترکیبی,ترکیب رنگ های زیبا

راهنمای ست کردن سبز و بنفش

نارنجی + آبی

ترکیب آبی و نارنجی می تواند بسیار جسورانه و زیبا به نظر برسد، فقط به اشباع رنگ بستگی دارد. رنگ های روشن در نگاه اول آن را جسورانه و کمی انعطاف پذیر نشان می دهند، در حالی که رنگ های روشن و ملیح تر در عکس دوم کمی حساسیت به ظاهر می بخشد.

ترکیب رنگ های زیبا,ست کردن های مناسب

استایل رنگی نارنجی و آبی

صورتی + سبز

درست مانند قرمز، رنگ صورتی با سبز روشن به خوبی پیش می رود. مهم نیست که چه مقدار از این رنگ ها در ظاهر شما استفاده می شود، این ترکیب همیشه سرزنده و تازه به نظر می رسد.

شیک ترین ترکیب های رنگی,ترکیب رنگ های مناسب برای ست کردن

بهترین رنگ های سبز و صورتی

بیشتر بخوانید:  نحوه ست کردن رنگ شلوار با کفش

آبی یا آبی تیره + بنفش

تا زمانی که از رنگ هایی با درجه حرارت و اشباع مشابه استفاده کنید، آبی و بنفش به خوبی با یکدیگر مطابقت دارند. تصویر زیر نشان می دهد که چگونه رنگ بر درک یک ظاهر تأثیر می گذارد. سایه های گرمتر و سبک تر باعث می شود که کل تصویر سبک تر به نظر برسد، در حالی که رنگ های خنک تر و مات باعث می شوند ظاهر بسیار محدودتر و رسمی تر به نظر برسد.

راهنمای ست کردن لباس, اصولی برای ست کردن لباس

ترکیب رنگ آبی یا آبی تیره و بنفش

زرد + سبز

زرد و سبز رنگ های مرتبط با یکدیگر هستند که در چرخ رنگ نزدیک به یکدیگر قرار دارند. به همین دلیل آنها بدون در نظر گرفتن میزان استفاده آنها در یک لباس، خیلی خوب یکدیگر را تکمیل می کنند.

ترکیب رنگ های مناسب برای ست کردن,ست کردن های مناسب

استایل های رنگی زرد و سبز

هر رنگ + سایه های مختلف آن

هر رنگی به خوبی با خود و سایه های مختلف آن ترکیب می شود. برای ایجاد ترکیب تک رنگ هنگام ایجاد یک ظاهر، کافی است یک رنگ را به عنوان پایه انتخاب کرده و با استفاده از سایه های تیره تر یا روشن تر آن، چیزهایی را در اشباع آن انتخاب کنید. اگر از پارچه هایی از بافت های مختلف مانند چرم، خز، توری و غیره نیز استفاده کنید، ظاهر جالب تر خواهد بود.

راهنمای انتخاب لباس رنگی, ایده هایی برای رنگ های ترکیبی

ست کردن یک رنگ با سایه های مختلف آن

هر رنگ + چاپ با سایه های رنگ آن

ظاهری که از پارچه های یک رنگ ساخته شده است با کمک یک چاپ می تواند جالب تر شود. جزئیات راه راه یا شطرنجی را به صورت تک رنگ خود اضافه کنید یا لوازم جانبی با حیوانات یا چاپ “غازهای غاز” را روی آنها بچسبانید. به این ترتیب، خسته کننده ترین ظاهر به شکلی کاملاً جدید می درخشد.

ترکیب رنگ های زیبا,شیک ترین ترکیب های رنگی

ست کردن یک رنگ با نقش های هم رنگ آن

بیشتر بخوانید:  نکاتى برای شیک پوشی از دید سردبیر مد و فشن

 

 

منبع: بیتوته

[ad_2]

مطلب پیشنهادی

مدل انگشتر برلیان زنانه

[ad_1] مدرن ترین انگشتر برلیان تصاویر مدل انگشتر برلیان سنگ برلیان، گونه ای از الماس …